Kategorijas:

Avārijas gaismas signāla slēdzis HELLA 6HF003916-031

Availability: Noliktavā 1 prece/-es

18,20  PVN iekļauts


Montāžas veids Montāža
Papildus artikuls/Papildus informācija ar kvēlspuldzi
Nominālais spriegums [V] 12
Pievada veids Spiediena vadība
Lampas tips W1,2W
Apgaismes ierīces tips Halogēns
Slēdža apgaismojums sarkans
Montāža/demontāža jāveic kvalificētam personālam!
Zīmola kategorija Premium
Ražotājs HELLA
EAN 4082300054835
Ražotāja preces kods 6HF003916031

Noliktavā 1 prece/-es


Share it:

IRMSCHER 7712017
KTM XCP00000260
PORSCHE 95661312400
TATA 4257454504601
CASE IH 5122659
CLAAS 05946670
HELLA 003916031
HELLA 6HF003916031
HELLA 6HF003916038
HELLA 003916031
HELLA 6HF003916037
LIEBHERR 6004236
MANITOU 471216
SPERRY NEW HOLLAND 5122659