Kategorijas:

Bremžu uzliku komplekts FEBI BILSTEIN 116048

Availability: Noliktavā 1 prece/-es

13,30  PVN iekļauts


Garums [mm] 108,5
Platums [mm] 45,3
Pārbaudes vērtība ECE R90 Approved
Uzstādīšanas puse Priekšējais tilts
Biezums 1 [mm] 14,9
Masa [kg] 1,0
Nodiluma devējs ar nodiluma skaņas brīdinājuma signālu
Zīmola kategorija Premium
Ražotājs FEBI BILSTEIN
EAN 4054224160480
Ražotāja preces kods 116048

Noliktavā 1 prece/-es


Share it:

DAIHATSU 04465B1040
DAIHATSU 04465B1100
DAIHATSU 04491B1100
DAIHATSU 0449197217
DAIHATSU 0449197402
DAIHATSU 0449197404
DAIHATSU 449197216000
DAIHATSU 449197402
DAIHATSU 449197404000
DAIHATSU 04465B1020
DAIHATSU 04465B1090
DAIHATSU 04465B2020
DAIHATSU 0449197207000
DAIHATSU 0449197217000
DAIHATSU 0449197402000
DAIHATSU 449197207000
DAIHATSU 449197217000
DAIHATSU 449197402000
NISSAN 410604A00B
SUBARU 04465B1020
SUBARU 5581076A10
SUZUKI 04465B1170
SUZUKI 0449197402
SUZUKI 55810M68K10
SUZUKI 5581076A00
SUZUKI 5581076A02
SUZUKI 5581076A11
SUZUKI 5581080G01
SUZUKI 5581080G04
SUZUKI 5581080G10
SUZUKI 5581080G12
SUZUKI 5581084M00
SUZUKI 04491B1080
SUZUKI 55810M68K00
SUZUKI 5581060J10
SUZUKI 5581076A01
SUZUKI 5581076A10
SUZUKI 5581080G00
SUZUKI 5581080G02
SUZUKI 5581080G05
SUZUKI 5581080G11
SUZUKI 5581080G13
TOYOTA 04491B1080
TOYOTA 04465B1170
A.B.S. 37236
A.B.S. 37222
ABE C18016ABE
ADVICS G1N006
ADVICS SS949S
ADVICS SN949P
ADVICS-SEA H1N056Y
AISIN BPSZ1901
AISIN SS949S
AISIN ASN2155
AISIN G1N006
AKEBONO AN610WKE
AKEBONO AN610WK
AKRON-MALÒ 1050276
APEC PAD1111
APEC PAD1856
APEC PD3210
APEC PAD1510
APEC PD3148
AP XENERGY X40873
ASHIKA 5008809
ASHIKA 5008825
ASHUKI by Palidium 10801208
ASHUKI by Palidium SETALTO
ASVA AKD9443
ATE 13046056212
RED-LINE 27SZ010
BENDIX 510817
BENDIX 510406
BENDIX 510993
BENDIX Braking BPD1997
BENDIX Braking BPD1996
BLUE PRINT ADK84223
BORG & BECK BBP2313
BORG & BECK BBP1801
BOSCH 0986AB2164
BOSCH 0986AB9354
BOSCH 0986494700
BOSCH 0986AB2775
BOSCH 0986424695
BOSCH 0986505696
Brake ENGINEERING PA1400
Brake ENGINEERING PA1668
BRAXIS AB0117
BRAXIS AB0095
BREMBO P79012
BREMBO P79012N
BREMBO P79020
BREMBO P79020N
BREMSI BP2902
BREMSI BP3575
BREMSI BP3380
BSF 10823
CAR PNT0111
CAR PNT697
CHAMPION 572471CH
CHAMPION 572611CH
CIFAM 8224150
DACO Germany 320703
DANAHER DBP14422
DANAHER DBP1442
DEEVO BP53520
DELPHI LP2219
DELPHI LP1442
DELPHI LP2258
DENCKERMANN B111001
DENCKERMANN B111240
DIAMAX N09863
DIAMAX N09862
DJ PARTS BP1166
DODA 1070120051
DON PCP1314
DOYEN RBP399
DURON DBP361532
DYNAMATRIX DBP1532
E.T.F. 120902
EBC Brakes DP1344
EBC Brakes DP41344R
EBC Brakes DP21344
EEC BRP1111
EUROBRAKE 5502225213
EUROREPAR 1619792180
EUROREPAR 1619792080
FBK FD9807M
FBK FD9030M
FEBEST 0701GA413F
FENOX BP43375
FERODO FDB1812
FERODO FSL1812
FI.BA FBP1549
FIT FP9208
FOMAR Friction FO603681
FREMAX FBP1690
FREMAX FBP1320
FRIGAIR PD15524
fri.tech. 4300
FTE BL2540A1
FTE 9001914
FTE BL1842A2
FTE 9001266
GALFER B1G10213362
GH GH410703
GIRLING 6132369
GIRLING 6133599
GIRLING 6132769
HART 248890
HART 224182
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3606025
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3608032
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3608021
HELLA 8DB355015071
HELLA 8DB355009631
HELLA 8DB355027581
HELLA PAGID 8DB355015071
HELLA PAGID 8DB355009631
HELLA PAGID 8DB355027581
Hi-Q SP1549
IAP QUALITY PARTS 70416076
IAP QUALITY PARTS 70416076X
ICER 181452
JAPANPARTS PA825AF
JAPANPARTS PA809AF
JAPKO 50809
JAPKO 50825
JP GROUP 4763601310
JPN 10H8013JPN
JURATEK JCP1532
JURID 572471J
JURID 572617J
JURID 572611J
KAISHIN FK9029
KAMOKA JQ1013064
KAVO PARTS BP1518
KAVO PARTS BP8524
KAVO PARTS KBP8521
KAVO PARTS BP8516
KAVO PARTS KBP8507
KAWE 072411
KAWE 072402
KAWE 072442
KEY PARTS KBP1801
KLAXCAR FRANCE 24179z
KLAXCAR FRANCE 24679z
KLAXCAR FRANCE 24156z
KLAXCAR FRANCE 24189z
KSH EUROPE 18500058040
LPR 05P796
LPR 05P1110
LYNXauto BD7551
MAGNETI MARELLI 363700201269
MAGNETI MARELLI 363700479020
MAGNETI MARELLI 363802160778
MAGNETI MARELLI 363916060471
MAGNETI MARELLI 363700479012
MAGNETI MARELLI 363802160535
MAGNETI MARELLI 363916060470
MAGNETI MARELLI 363916061151
MANDO MBF015491
MANDO MBF011442R
MAPCO 6761
MASUMA MS9443
MASUMA MS9426
MAXGEAR 192171
MDR MFP2809
MEC-DIESEL 570520
METELLI 2204150
METZGER 1170197
MEYLE 0252350715
MGA 1049
MGA 627
MINTEX MDB3146
MINTEX MDB1987
MINTEX MDB3200
MK Kashiyama D9029M
MOTAQUIP LVXL1101
MASTER-SPORT GERMANY 13046058872NSETMS
MASTER-SPORT GERMANY 202002250
MASTER-SPORT GERMANY 201701071
NAPA PBP7164
NATIONAL NP2084
NECTO FD7022A
NECTO FD7204A
NiBK PN9443
NIPPARTS J3608021
NIPPARTS N3601098
NISSHINBO NP9030
NISSHINBO NP1023
NK 225225
NK 225213
NPS S360I10
NPS S360I01
Omnicraft 2134950
OPEN PARTS BPA128102
OPEN PARTS BPA072402
OPTIMAL 72411
OPTIMAL BP72411
OSSCA 21746
Oyodo 10H8013OYO
PAGID T1933
PAGID T1269
PATRON PBP089
PEMEBLA JAPPA809AF
ProfiPower 1B1181
PROTECHNIC PRP0768
QUINTON HAZELL BP1207
RAICAM RA05061
RAICAM RA05060
R BRAKE RB1452
REMSA 072411
REMSA 119902
REMSA 119900
REMY RAP1758
REMY RAP1521
RIDEX 402B0146
ROADHOUSE 2119902
ROADHOUSE 2119900
SAMKO 5SP796
SAMKO 5SP1110
SCT – MANNOL SP619PR
SIGMAUTO SPB380
SIGMAUTO SPA902
SIGMAUTO SPB575
Stark SKBP0010146
STARLINE BDS553P
STELLOX 000087BSX
STELLOX 000087SX
SWAG 62116048
Technika 01594
TEXTAR 2442301
TEXTAR 2442302
TREVI AUTOMOTIVE PF1154
TRISCAN 811010552
TRISCAN 811069011
TRISCAN 811041011
TRUSTING 4300
TRW GDB1940BTE
TRW GDB3276
TRW GDB3359
TRW GDB1940
TRW GDB3236
TRW GDB3351
TRW GDB7128
VALEO 598733
VALEO 670733
VALEO 302055
VALEO 601525
VALEO 671733
VILLAR 6261110
VILLAR 6260796
WAGNER WBP80002A
WAGNER WBP23507A
WEEN 1511399
WEEN 1512314
WEEN 1512253
WEEN 1512322
WOKING P624302
WOKING P624342
WOKING P624311
ZEKKERT BS1875
ZIMMERMANN 235071501