Kategorijas:

Bremžu uzliku komplekts TRW GDB1583

Availability: Noliktavā 1 prece/-es

23,10  PVN iekļauts


Ražotāja ierobežojums ATE
Garums [mm] 156,4
Augstums [mm] 67,2
Biezums [mm] 18
Nodiluma devējs izņemot nodiluma brīdinājuma sistēmai sagatavotu
Pārbaudes vērtība E9-90R – 01107/1007
Zīmola kategorija Premium
Ražotājs TRW
Uzstādīšanas puse Priekšējais tilts
EAN 3322937370085
Modelis COTEC
Trade numbers 23723, 23724
Ražotāja preces kods GDB1583

Noliktavā 1 prece/-es


Share it:

FORD 3M512K021AA
FORD 30681739
FORD 1360305
FORD AV612K021BB
FORD 1712024
FORD 1321517
FORD 1223682
FORD 1508074
FORD 1753844
FORD 1695810
FORD 1566093
FORD 3M512K021AB
FORD 1519528
FORD 8V412K021AA
FORD ME3M5J2K021AA
FORD 3M5J2K021A1A
FORD 30715023
FORD CV6Z2001A
FORD (CHANGAN) CN152K021AA
FORD (CHANGAN) CV612001BC
FORD (CHANGAN) BV612001BA
FORD USA 5S4Z2001AA
MAZDA BPYK3323ZA9C
MAZDA BPYK3323ZA
MAZDA B3YH3323Z
MAZDA BPYK3323ZC
MAZDA C2Y33323ZA
MAZDA B3YH3323ZA
MAZDA BPYK3323Z
MAZDA (HAINAN) 7M512K021AALC
VOLVO 306817390
VOLVO 307936180
VOLVO 8683614
VOLVO 30742030
VOLVO 307369230
VOLVO 307150230
VOLVO 30683554
VOLVO 30793618
A.B.S. 37422
A.B.S. 37422OE
APEC PAD1415
ASHIKA 5003300
ATE 13047071932
ATE 13046071932
BENDIX 573209B
BENDIX DB1679
BLUE PRINT ADM54282
BORG & BECK BBP1864
BOSCH 0986495215
BOSCH 0986AB1005
BOSCH 0986TB2877
BOSCH 0986AB9231
BOSCH 0986AB2939
BOSCH 0986AB4580
BOSCH 0986495023
BOSCH 0986AB2395
BOSCH 0986AB3903
BOSCH F03B150143
BOSCH 0986424794
BOSCH 0986AB2163
BREMBO P24061
DELPHI LP1869
DITAS DFB3666
E.T.F. 121133
FEBI BILSTEIN 16479
FEBI BILSTEIN 16871
FERODO FDB4319
FERODO FSL1594
FERODO FDB1594
FERODO FQT1594
FIRST LINE FBP3496
fri.tech. 5500
FTE BL1910A1
GIRLING 6119392
GIRLING 6115832
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3603064
HELLA 8DB355011191
ICER 181617
JAPANPARTS PA300AF
JURID 573209JC
JURID 573209J
JURID 573209D
KAGER 350899
KAWE 81691
KBP BP4555
LPR 05P1190
LPR 05P1627
MAGNETI MARELLI 363702161410
MAPCO 6709
METELLI 2205341
METELLI 2205340
METZGER 108200
MEYLE 0252372318PD
MEYLE 0252372318
MINTEX MDK0217
MINTEX MDB2634
MK Kashiyama D3128M
MK Kashiyama D3128
NECTO FD7078N
NECTO FD7078A
NIPPARTS J3603063
NK 222561
PAGID T1436
PEX 7773
PEX 7773S
QH Benelux 7636
QUINTON HAZELL BP1427
RAMEDER T0610268
REMSA 108210
REMSA 108230
REMSA 108200
REMSA 106900
ROADHOUSE 2108230
ROULUNDS RUBBER 608681
RUVILLE D10447947
sbs 222561
SWAG 50916871
SWAG 50916479
TEXTAR 2372301
TEXTAR 2372304
TEXTAR 2372381
TEXTAR 2372318205
TRISCAN 811016024
TRISCAN 811050023
TRUSTING 5501
TRUSTING 5500
VAICO V258112
VALEO 601082
VALEO 597421
VALEO 301649
VALEO 606435
VALEO 598649
VALEO 601171
WAGNER WBP23723A
WOKING P1182330
WOKING P1182300
ZIMMERMANN 237231801