Kategorijas:

Pagrieziena signāla lukturis TYC 18-0293-11-2

Availability: Noliktavā 1 prece/-es

3,50  PVN iekļauts


Uzstādīšanas puse no abām pusēm
Krāsa balts
Ekspluatācijas atļaujas veids E-Typ-pārbaudīts
Papildus artikuls/Papildus informācija bez spuldzes turētāja
Zīmola kategorija Budžeta klase
Ražotājs TYC
EAN 8717475042917
Ražotāja preces kods 180293112

Noliktavā 1 prece/-es


Share it:

ALFA ROMEO 60679487
ALFA ROMEO 60694592
ALFA ROMEO 51822766
ALFA ROMEO 60683294
FIAT 60679487
FIAT 60694592
FIAT 51822766
FIAT 60683294
ABAKUS 6671403NUEC
ABAKUS 6671403NUEY
ALKAR 3103475
KLOKKERHOLM 1090600
KLOKKERHOLM 01090600
MAGNETI MARELLI 715102070000
MAGNETI MARELLI 715102058120
OLSA Parts 10206000
PRASCO AA3404141
SCHLIECKMANN 50774200
SCHLIECKMANN 50755210
TYC 18A293A12B
VAN WEZEL 0177913
VAN WEZEL 0147915