Тормозные диски FEBI BILSTEIN 09462

Availability: 1 в наличии

9,75  c PVN


Bremžu diska biezums [mm] 18
Urbumu skaits 4
Stiprināšanas urbumu skaits 1
Biezums [mm] 34,2
Ārējais diametrs [mm] 239,0
Skrūvju loks-Ø [mm] 100
Virsma pārklāts
Bremžu diska tips Ar iekšējo ventilāciju
Uzstādīšanas puse Priekšējais tilts
Minimālais biezums [mm] 16
Masa [kg] 3,625
Centrējošais diametrs [mm] 65
Ievērot servisa informāciju
Zīmola kategorija Premium
Ražotājs FEBI BILSTEIN
EAN 4027816094623
Ražotāja preces kods 09462

1 в наличии


Share it:

SEAT 6N0615301C
VW 6N0615301F
VW 6N0615301C
4U Autoparts 52564VV
A.B.S. 16541
ABE C3W015ABE
AIC 53616
AISIN X6F947S
AKEBONO BN0035
AKEBONO BN0035E
AKRON-MALÒ 1110158
AP 24617E
AP X24617
AP 24617V
APEC DSK233
APEC SDK6032
AP XENERGY X602060
ASAM 71414
ASHIKA 60000952C
ASHIKA 60000952
ASHUKI by Palidium P330065
ATE 24011801061
ATE 24031801061
AUTO-SPEED PARTS 290BK00356
AUTOMEGA 120034610
BARUM BAR18106
BENDIX 521978
BENDIX Braking BDS1144
BLUE PRINT ADV184357
BORG & BECK BBD5109
BOSCH 0986478621
BOSCH F026A00992
BOSCH 0986479891
Brake ENGINEERING DI955566
BRAXIS AE0024
BRECK BR317VA100
BRECO BS8207
BRECO BV8207
BREMBO DP85037
BREMBO 09679914
BREMBO DP85019
BREMBO 09679911
BREMBO 09679975
BREMSI CD6812V
BSF 11214V
BSG BSG90210021
CAR HPD742
CAR 142742
CASALS 8395
CHAMPION 561981CH
CIFAM 800372
COMLINE ADC1413V
COMLINE AND6204
DACO Germany 604735
DEEVO BD31760
DELPHI BG2982C
DELPHI BG2982
DENCKERMANN B130032
DIAMAX N08113P
DIAMAX N08113
DJ PARTS BD1175
DON PCD10352
DOYEN RDV012
Dr!ve+ DP1010110692
DYNAMATRIX DBD812C
DYNAMATRIX DBD812
E.T.F. 195303
EBC Brakes D810
EBC Brakes USR810
EBC Brakes GD810
EQUAL QUALITY DF1076
EQUAL QUALITY DF1076C
EUROBRAKE 5815314756
EUROBRAKE 5815204756
EUROREPAR 1618880880
FEBI BILSTEIN 9462
FENOX TB217155
FERODO DDF812
FERODO DDF812C1
FERODO DDF812C
FERODO DDF8121
FERRON TOP00820052
FI.BA FBD123
FOMAR Friction FO2242
FREMAX BD5303
FRIGAIR DC10112
fri.tech. BD0454
FTE BS4548
FTE 9072029
FTE BS4548B
FTE 9082413
GALFER B1G21801061
GH GH409949
GIRLING 6027801
HART 215187
HART 241082
HART 223414
HELLA 8DD355104211
HELLA PAGID 8DD355104211
ICER 78BD53032
IJS GROUP 801974
J&S Automotive VBD1834
JAPANPARTS DI0952
JAPANPARTS DI0952C
JAPKO 600952C
JAPKO 600952
JP GROUP 1163110900
JPN 30H9038JPN
JURATEK VAG120
JURID 561981JC
JURID 561981J
JURID 561981JC1
KAGER 370224
KAMOKA 1031624
KAWE 642610
KEY PARTS KBD5109
KLAXCAR FRANCE 25036z
KRAFT AUTOMOTIVE 6040260
LEMFÖRDER 1439801
LEMFÖRDER 1439803
LPR V2291V
LPR V2291VR
MAGNETI MARELLI 360406048900
MAGNETI MARELLI 360704021700
MAGNETI MARELLI 353615826240
MAGNETI MARELLI 360406048905
MAGNETI MARELLI 361302040224
MANDO MBC035317
MAPCO 15835
MAXGEAR 190763MAX
MAXGEAR 190763
MAXGEAR 190763SPORT
MAXTECH 8710480060
MAXTECH 8710486060
MAXTECH 8710486980
MAXTECH 8710480000
MAXTECH 8710480080
MAXTECH 8710486880
MEC-DIESEL 579000
METELLI 230372
METZGER 6110015
MEYLE 1835211020PD
MEYLE 1155211020
MGA D1172
MINTEX MDC916
MINTEX MDC916C
MOTAQUIP LVBD892Z
MASTER-SPORT GERMANY 24011801061SETMS
MASTER-SPORT GERMANY 24011801061PCSMS
NAKATA NKF6109
NAPA PBD8593
NATIONAL NBD773
NECTO WN821
NK 204756
NK 314756
Omnicraft 2133945
OPEN PARTS BDA159220
OPTIMAL BS4260
OPTIMAL BS4260C
OSSCA 02618
PAGID 53947
PATRON PBD2780
PILENGA V155
ProfiPower 3B1021
PROTECHNIC PRD2108
QH Benelux 57729
QH Talbros BDC4548
QH Talbros BDC4548BD
QUARO QD5693
QUINTON HAZELL BDC4548
RAICAM RD00883
R BRAKE 78RBD25303
REMSA 860901
REMSA 642610
REMY RAD1072C
RIDEX 82B2793
RIDEX 82B0012
ROADHOUSE 642610
ROTINGER RT2421
ROTINGER RT2421GLT3
ROTINGER RT2421GLT6
ROTINGER RT2421GL
ROTINGER RT2421GLT5
ROTINGER RT2421GLT9
SAMKO V2291V
SAMKO V2291VR
SASIC 9004583J
sbs 1815314756
sbs 1815204756
SCHNIEDER AUTOTECH VAS5500265
SIGMAUTO DBA812V
Stark SKBK1090018
Stark SKSE2011
Stark SKBK1090068
STARLINE PB2421
STARLINE PB2421C
STELLOX 60204756VSX
STELLOX 60204756VKSX
SWAG 32909462
Technika 755207
TEXTAR 92072000
TEXTAR 92072003
TOMEX Brakes TX7020
TOPRAN 104027
TREVI AUTOMOTIVE BD1110
TRISCAN 812029141C
TRISCAN 812029141
TRUSTING DF454
TRW DF2780
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0735100
VAICO V1080045
VALEO 672657
VALEO 186523
VAN HECK RS9221
VAN HECK 104440589
vika 66150024001
vika 66150919901
VILLAR 6280665
VILLAR 6382101
WAGNER WGR08121
WOKING 8709301
WOKING D642610
WOKING 8709302
WXQP 341031
ZEKKERT BS5127
ZIMMERMANN 600320520
ZIMMERMANN 600320552