Комплект тормозных колодок BREMBO P85073

14,30  c PVN


Papildus artikuls/Papildus informācija ar piederumiem
Biezums [mm] 17
Bremžu sistēma Lucas
Platums [mm] 106
Papildu artikuls/Papildu info 2 ar bremžu suportu skrūvēm
Augstums [mm] 57
WVA numurs 23914
Nodiluma devējs sagatavots bez nodiluma devēja
Zīmola kategorija Premium
Ražotājs BREMBO
Uzstādīšanas puse Aizmugurējais tilts
EAN 8020584058763
Trade numbers 23914, D1108 8213
Ražotāja preces kods P85073


Share it:

AUDI 1K0698451
AUDI 1K0698451F
AUDI 1K0698451H
AUDI 3C0698451
AUDI 3C0698451D
AUDI 4F0698451B
AUDI 4F0698451E
AUDI 8E0698451J
AUDI JZW698451D
AUDI 1K0698451D
AUDI 1K0698451G
AUDI 1K0698451P
AUDI 3C0698451B
AUDI 4F0698451A
AUDI 4F0698451D
AUDI 8E0698451F
AUDI 8E0698451M
AUDI L8E0698451J
AUDI (FAW) L4FD698451
SEAT 1K0698451
SEAT 1K0698451F
SEAT 1K0698451H
SEAT 3C0698451
SEAT 3C0698451D
SEAT 4F0698451B
SEAT 4F0698451E
SEAT 8E0698451J
SEAT JZW698451D
SEAT 1K0698451D
SEAT 1K0698451G
SEAT 1K0698451P
SEAT 3C0698451B
SEAT 4F0698451A
SEAT 4F0698451D
SEAT 8E0698451F
SEAT 8E0698451M
SKODA 1K0698451D
SKODA 1K0698451G
SKODA 1K0698451P
SKODA 3C0698451B
SKODA 4F0698451A
SKODA 4F0698451D
SKODA 8E0698451F
SKODA 8E0698451M
SKODA 1K0698451
SKODA 1K0698451F
SKODA 1K0698451H
SKODA 3C0698451
SKODA 3C0698451D
SKODA 4F0698451B
SKODA 4F0698451E
SKODA 8E0698451J
SKODA JZW698451D
VW 1K0698451
VW 1K0698451F
VW 1K0698451H
VW 3C0698451
VW 3C0698451D
VW 4F0698451B
VW 4F0698451E
VW 8E0698451J
VW 8P0098601M
VW JZW698451D
VW 1K0698451D
VW 1K0698451G
VW 1K0698451P
VW 3C0698451B
VW 4F0698451A
VW 4F0698451D
VW 8E0698451F
VW 8E0698451M
VW 8P0098601N
VW (FAW) L1K0698451G
VW (FAW) L1TD698451
VW (FAW) L1K0698451H
VW (FAW) L3C0698451B
A.B.S. 37411
APEC PAD1352
ATE 13047028802
ATE 13046028802
ATE 602880
AUGROS 55415814
AUGROS 55416960
BARUM BA2196
BENDIX 510853
BENDIX 573158B
BENDIX 510223
BENDIX 573158
BENDIX Braking BPD1062
BENDIX-AU DB1865
BLUE PRINT ADV184205
BORG & BECK BBP1877
BOSCH 0986424824
BOSCH 0986494062
BOSCH 0986495453
BOSCH 0986424796
BOSCH 0986494053
BOSCH 0986494595
BOSCH 098650A214
BRECK 239140070400
CIFAM 8225530
COBREQ N292
COMLINE CBP01284
COMLINE ADB01284
DELPHI LP1824
DON PCP1004
FEBI BILSTEIN 16476
FEBI BILSTEIN 16540
FERODO FSL1636
FERODO FDB1636
fri.tech. 5690
FTE BL1896A4
GALFER B1G10207342
GALFER B1G10206822
GIRLING 6116221
HELLA PAGID 8DB355010601
HELLA PAGID 8DB355030901
HELLA PAGID 8DB355010591
HELLA PAGID 8DB355030861
HELLA PAGID 8DB355032121
Hi-Q SP2099
ICER 181600
ICER 181600703
INTIMA MD8439
JURID 573158J
JURID 573158JTD
JURID 573158D
JURID 573158JC
KAWE 103100
LPR 05P1219
LPR 05P1219K
MAGNETI MARELLI 363700201492
MAGNETI MARELLI T1377MM
MAGNETI MARELLI 363700201377
MAGNETI MARELLI T1377EPM
METELLI 2205530
METZGER 1170005
MEYLE 0252391417
MEYLE 0252391417PD
MGA 714
MINTEX MDB82580
MINTEX MDB2580
MOTAQUIP LVXL1141
NiBK PN0349S
NK 224775
OPEN PARTS BPA103100
OPTIMAL 12263
OPTIMAL 12179
OPTIMAL BP12179
PAGID T1377
QUINTON HAZELL 7706
QUINTON HAZELL 7514
QUINTON HAZELL BP1420
RAICAM RA08180
REMSA 103100
REMSA 103180
RHIAG 03692
RHIAG 03693
ROADHOUSE 2103100
ROADHOUSE 2103180
STELLOX 1042000BSX
STELLOX 1042000SX
STOP 573158S
TEXTAR 2391401
TEXTAR 2391481
TEXTAR 2391410
TRUSTING 5690
TRW GDB1551
TRW GDB2083
TRW GDB1622
VALEO 670752
VALEO 598752
WAGNER WBP23914A
ZIMMERMANN 239141702
ZIMMERMANN 239141701