Комплект тормозных колодок FEBI BILSTEIN 16328

Availability: 1 в наличии

14,00  c PVN


Garums [mm] 146
Platums [mm] 54,7
Pārbaudes vērtība ECE R90 Approved
Uzstādīšanas puse Priekšējais tilts
Biezums 1 [mm] 19,8
Masa [kg] 1,564
Zīmola kategorija Premium
Ražotājs FEBI BILSTEIN
EAN 4027816163282
Trade numbers 23131
Ražotāja preces kods 16328

1 в наличии


Share it:

AUDI 1JE698151B
AUDI 1J0698151A
AUDI 1J0698151C
AUDI 1J0698151J
AUDI 6C0698151
AUDI 6Q0698151
AUDI 1J0698151
AUDI 1J0698151B
AUDI 1J0698151H
AUDI 2Q0698151
AUDI 6C0698151B
AUDI 6R0698151A
SEAT JZW698151A
SEAT 1J0698151
SEAT 1J0698151B
SEAT 1J0698151H
SEAT 1S0698151B
SEAT 2Q0698151
SEAT 6C0698151B
SEAT 6R0698151A
SEAT 1JE698151B
SEAT 1J0698151A
SEAT 1J0698151C
SEAT 1J0698151J
SEAT 1S0698151C
SEAT 6C0698151
SEAT 6Q0698151
SKODA 1JE698151B
SKODA 1J0698151A
SKODA 1J0698151H
SKODA 1S0698151A
SKODA 1S0698151C
SKODA 6C0698151
SKODA 6Q0698151
SKODA JZW698151A
SKODA 1J0698151
SKODA 1J0698151B
SKODA 1J0698151J
SKODA 1S0698151B
SKODA 2Q0698151
SKODA 6C0698151B
SKODA 6R0698151A
VW JZW698151A
VW 1J0615115
VW 1J0698151A
VW 1J0698151C
VW 1J0698151J
VW 1S0698151B
VW 190698151
VW 2Q0698151A
VW 5Z0698151A
VW 6C0698151
VW 6C0698151B
VW 6Q0698151
VW 1JE698151B
VW 1J0698151
VW 1J0698151B
VW 1J0698151H
VW 1S0698151
VW 1S0698151C
VW 2Q0698151
VW 5C0698151
VW 5Z0698151B
VW 6C0698151A
VW 6C0698151C
VW 6R0698151A
A.B.S. 37008
ABE C1A018ABE
AISIN BPVW1012
AISIN BPVW1008
AISIN BPVW1047
AKEBONO AN4320K
AKEBONO AN966K
AKEBONO AN4320KE
AKRON-MALÒ 1051377
AKRON-MALÒ 1050104
APEC PAD1062
APEC PAD1162
APEC PD3030
APEC PD3803
APEC PAD1109
APEC PAD966
APEC PD3031
AP XENERGY X40662
AP XENERGY X40889
AP XENERGY X40663
ASAM 74243
ASAM 71315
ASHIKA 50000044
ASHUKI by Palidium P11528
ASHUKI by Palidium SETPOLO12D255
ASHUKI by Palidium SETVWPOLO14
ASHUKI by Palidium P11002
ASHUKI by Palidium SETFABIA256MM
ASHUKI by Palidium SETUPMICITY
ASIMCO KD7410
ASIMCO KD7726
ASVA AKD1304
ASVA AKD1057
ATE 13047071112
ATE 13046071112
AUTO-SPEED PARTS 290BK08272
AUTOMEGA 120041910
AUTOMEGA 120042110
AUTOMEGA 120042010
AUTOMOTOR France PBP4278
AUTOMOTOR France PBP4234
BARUM BA2154
BENDIX 510382
BENDIX 511498
BENDIX 511362
BENDIX Braking BPD1013
BLUE PRINT ADV184202
BORG & BECK BBP1619
BORG & BECK BBP1618
BOSCH 0986TB2040
BOSCH 0986424364
BOSCH 0986494505
BOSCH 0986495004
BOSCH F03B150284
BOSCH 0986TB2313
BOSCH 0986494019
BOSCH 0986494925
BOSCH 0986495454
Brake ENGINEERING PA1595
Brake ENGINEERING PA1915
BRAXIS AA0007
BRECK 231310070210
BRECK 231300070200
BREMBO P85041
BREMBO P85041N
BREMBO DP85052
BREMBO P85041X
BREMSI BP2712
BREMSI BP3103
BREMSI BP2835
BREMTEC BT1455EL
BREMTEC BT1455
BSF 10532
BSF 10425
BSG BSG90200005
BSG BSG90202002
BSG BSG90200044
CAR PNT866
CAR PNT037
CHAMPION 571985CH
CIFAM 8222110
CIFAM 8225482
CIFAM 8222111
COBREQ N252
COMLINE ADB0737
COMLINE CBP0737
COMLINE ADB0889
COMLINE CBP0889
CWORKS C11CR0069
CWORKS C11CR1100
CWORKS C11CR0067
CWORKS C11CR0074
CWORKS C11NR0057
DACO Germany 321953
DACO Germany 324740
DANAHER DBP110401
DANAHER DBP1104
DANAHER DBP1436
DEEVO BP51580
DEEVO BP74680
DELPHI LP1104
DELPHI LP5014EV
DELPHI LP1436
DELPHI PB8690211B1
DENCKERMANN B111074
DENCKERMANN B110695
DIAMAX N09094
DIAMAX N09557
DJ PARTS BP1909
DJ PARTS BP2033
DJ PARTS BP1930
DJ PARTS BP2882
DON PCP1009
DOYEN RBP040
DOYEN RBP004
Dr!ve+ DP1010100123
Dr!ve+ DP1010101060
DURON DBP391094
DYNAMATRIX DBP1094
E.T.F. 120712
E.T.F. 120835
EBC Brakes DP21117
EBC Brakes DP1117
EEC BRP0966
EQUAL QUALITY PF1218
EUROBRAKE 5502224740
EUROBRAKE 55022247150
EUROREPAR 1617260980
EUROREPAR 1635144980
EUROREPAR 1636487680
EUROREPAR 1617274580
EUROREPAR 1636486880
EUROREPAR 1643067980
FBK FD21081
FBK FD26002M
FBK FD39301
FBK FD26002
FBK FD26007M
FBK FD39301M
FEBEST 17018P1F
FENOX BP43096
FERODO FDB1094D
FERODO FSL1094D
FERODO FDB1094
FERODO FSL1094
FERRON TOP04020038
FI.BA FBP2098
FI.BA FBP2025
FIT FP0768E
FOMAR Friction FO918781
FOMAR Friction FO687681
FREMAX FBP1069
FREMAX FBP107001
FREMAX FBP1351
FREMAX FBP1070
FREMAX FBP1072
FREMAX FBP2095
FRIGAIR PD10504
FRIGAIR PD10501
fri.tech. 2201
fri.tech. 2200
fri.tech. 5642
FTE BL1614A1
FTE BL2404A1
FTE 9001256
FTE BL1895A2
FTE 9001003
G.U.D. GBP063300
GALFER B1G10203312
GH GH411953
GH GH414740
GH GH413753
GIRLING 6119842
GIRLING 6116052
GOODWILL 1090F
GOODWILL 1063F
GRC Ultra GMD768
HART 249157
HART 215966
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3600814
HELLA 8DB355008591
HELLA 8DB355031481
HELLA 8DB355023721
HELLA PAGID 8DB355008591
HELLA PAGID 8DB355031481
HELLA PAGID 8DB355023721
Hi-Q SP1701
HOLA BD839
HSB GOLD HP5168
HSB GOLD HP9409
ICER 181338
ICER 181184
J&S Automotive VBP2126
JAPANPARTS PA0044AF
JAPKO 500044
JP GROUP 1163601010
JP GROUP 1163600910
JP GROUP 1163601110
JPN 10H9055JPN
JURATEK JCP1094
JURID 571971D
JURID 571985JC
JURID 571929J
JURID 571985J
JURID 571985JD
KAGER 350048
KAISHIN FK11074
KALE 2313019705
KALE 2358720315
KAMOKA JQ1012796
KAMOKA JQ1012188
KAVO PARTS KBP10016
KAWE 063320
KAWE 103010
KAWE 063300
KAWE 063331
KEY PARTS KBP1888
KEY PARTS KBP1619
KLAXCAR FRANCE 24256z
KLAXCAR FRANCE 24832z
KLAXCAR FRANCE 24195z
KLAXCAR FRANCE 24408z
KRAFT AUTOMOTIVE 6000382
KRAFT AUTOMOTIVE 6000380
KRONER K003053
KSH EUROPE 18500058180
KSH EUROPE 18500058162
LEMFÖRDER 2482004
LPR 05P730
LPR 05P668
LYNXauto BD8003
LYNXauto BD2206
MAGNETI MARELLI 363700201165
MAGNETI MARELLI 363700485041
MAGNETI MARELLI 363802160431
MAGNETI MARELLI 363802160871
MAGNETI MARELLI 363916061154
MAGNETI MARELLI 323700016300
MAGNETI MARELLI 363700201841
MAGNETI MARELLI 363700485105
MAGNETI MARELLI 363802160489
MAGNETI MARELLI 363916060134
MAGNETI MARELLI 363916061209
MAGNETI MARELLI 323700001200
MAGNETI MARELLI 323700023400
MANDO MBF015144
MANDO MBF015477
MAPCO 66951
MAPCO 6469
MAXGEAR 190614
MAXTECH 3071001
MDR MFP2E16
MEC-DIESEL 570099
METELLI 2202110
METELLI 2205482
METELLI 2202111
METZGER 1170027
METZGER 1170211
METZGER 1170144
MEYLE 0252313019A
MEYLE 1155213206PD
MEYLE 0252313019PD
MEYLE 1155213218PD
MGA 424
MGA 407
MGA 720
MINTEX MDB2034
MINTEX MDB1811
MINTEX MDB82034
MK Kashiyama D11074H
MOBILAND 429103530
MOTAQUIP LVXL1299
MOTAQUIP LVXL1231
MOTAQUIP LVXL1804
MASTER-SPORT GERMANY AB236071112
MASTER-SPORT GERMANY 13046071112NSETMS
MASTER-SPORT GERMANY 13046071112KSETMS
MASTER-SPORT GERMANY 202202810
NAKATA NKF1188P
NAPA PBP7405
NAPA PBP7407
NAPA PBP7406
NATIONAL NP2130
NATIONAL NP2039
NECTO FD6754N
NECTO FD6754A
CTR GK1231
NEW BLOX NB23130S00
NEW BLOX NB23589V00
NiBK PN0148W
NK 224740
NK 2247150
NPS V360G02
Omnicraft 2453958
Omnicraft 2134835
OPEN PARTS BPA063300
OPEN PARTS BPA103010
OPEN PARTS BPA063320
OPTIMAL BP10303
OPTIMAL 10303
OPTIMAL BP10172
OPTIMAL 10172
OSSCA 03532
PAGID T1165
PATRON PBP1728
PATRON PBP1094
PEMEBLA JAPPA0044AF
PROCODIS FRANCE PF1210
ProfiPower 1B1001
ProfiPower 1B1004
PROFIT 50001094C
PROFIT 50001094
PROFIT 50051094
PROTECHNIC PRP0066
PROTECHNIC PRP0223
PROTECHNIC PRP0483C
PROTECHNIC PRP0066C
PROTECHNIC PRP0483
QH Benelux 7164
QH Talbros BP967
QH Talbros BP1208
QUARO QP6531C
QUARO QP6531
QUINTON HAZELL BP1208
QUINTON HAZELL BP967
QUINTON HAZELL BP1419
RAICAM RA06531
RAICAM RA12270
R BRAKE RB1184
R BRAKE RB1338
REMSA 063300
REMSA 063331
REMSA 863302
REMSA 863304
REMSA 063320
REMSA 863300
REMSA 863303
REMY RAP1005
RIDEX 3405B0358
RIDEX 402B0474
RIDEX 402B0019
ROADHOUSE 263300
ROADHOUSE 2103010
ROADHOUSE 263320
SAMKO 5SP668
SAMKO 5SP730
SASIC 6216009
sbs 1501224740
SCHNIEDER AUTOTECH SBP008591
SCT – MANNOL SP136PR
SIGMAUTO SPA712
SIGMAUTO SPB103
SIGMAUTO SPA835
Stark SKAD1008
Stark SKBK1090287
Stark SKBK1090328
Stark SKAD1018
Stark SKBK1090313
Stark SKBP0011038
STARLINE BDS004SP
STELLOX 1041010LSX
STELLOX 182010BSX
STELLOX 644000LSX
STELLOX 644020BSX
STELLOX 644041SX
STELLOX 1041010BSX
STELLOX 1041010SX
STELLOX 644000BSX
STELLOX 644000SX
STELLOX 644021BSX
SWAG 30916328
Technika 01060B
Technika 01422
TEXTAR 2313005
TEXTAR 2313001
TEXTAR 2313081
TOMEX Brakes TX1210
TOPRAN 107085
TREVI AUTOMOTIVE PF1026
TRIALLI PF1802
TRISCAN 811029019
TRISCAN 811029051
TRUSTING 2201
TRUSTING 2200
TRUSTING 5642
TRW GDB1984
TRW GDB1984DTE
TRW RCPT04370
TRW GDB1357
TRW GDB1984BTE
TRW GDB9038
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0735141
VAICO V1081091
VAICO V108109
VAICO V108347
VALEO 301332
VALEO 302317
VALEO 598487
VALEO 670487
VALEO 302029
VALEO 598332
VALEO 670225
VAN HECK 101440569
vika 66980007001
vika 66981104101
vika 66980008701
vika 66981700401
VILLAR 6260668
VILLAR 6260730
WAGNER WBP23130B
WAGNER WBP23130BD
WEEN 1511124
WOKING P733300
WOKING 8733300
WOKING 8733303
WOKING 8733304
WOKING P1130310
WOKING P733320
WOKING 8733302
WXQP 340133
WXQP 340159
WXQP 341227
WXQP 341233
WXQP 340129
WXQP 340141
WXQP 340993
WXQP 341231
WXQP 341285
ZEKKERT BS1375
ZEKKERT BS1136
ZIMMERMANN 231301951
ZIMMERMANN 219741951
ZIMMERMANN 231309951