Комплект тормозных колодок FEBI BILSTEIN 16863

Availability: 1 в наличии

9,75  c PVN


Garums [mm] 123
Platums [mm] 45,3, 46,9
Pārbaudes vērtība ECE R90 Approved
Uzstādīšanas puse Aizmugurējais tilts
Biezums 1 [mm] 17,3
Masa [kg] 0,95
Nodiluma devējs sagatavots bez nodiluma devēja
OE-numuram 34 21 6 873 093
Zīmola kategorija Premium
Ražotājs FEBI BILSTEIN
EAN 4027816168638
Ražotāja preces kods 16863

1 в наличии


Share it:

BMW 34206873094
BMW 34216873093
BMW 34206799809
BMW 34216850569
4U Autoparts 22275BW
A.B.S. 37904
ABE C2B027ABEP
AISIN BPBM2013
AKEBONO AN4738KE
AKEBONO AN4738K
AKEBONO AN7011K
AKRON-MALÒ 1050880
APEC PAD1850
APEC PD3286
ASAM 74249
ASHIKA 51000102
ASHUKI by Palidium P11352
ASIMCO KD7443
ASVA AKD19201
ATE 13047038592
ATE 13046038592
AUTOMOTOR France PBP8519
BARUM BA2354
BENDIX 510963
BENDIX Braking BPD1017
BLUE PRINT ADB114222
BORG & BECK BBP2335
BOSCH 0986TB3144
BOSCH 0986495289
BOSCH 0986494554
Brake ENGINEERING PA1899
BRAXIS AA0196
BRECK 253070070400
BREMBO P06071
BREMBO P06071N
BREMBO P06071X
BREMBO 07B31575
BREMSI BP3494
BSF 20013
BSG BSG15200041
BSG BSG15202026
CAR PNT1471
CHAMPION 573401CH
CIFAM 8229620
COBREQ N1732
COMLINE ADB02131
COMLINE CBP02131
DACO Germany 320319
DANAHER DBP2286
DEEVO BP82100
DELPHI LP2286
DENCKERMANN B111285
DIAMAX N09544
DJ PARTS BP2501
DON PCP1042
DOYEN RBP449
Dr!ve+ DP1010101063
DYNAMATRIX DBP4670
E.T.F. 121494
EBC Brakes DPX2132
EBC Brakes DP32132C
EBC Brakes DP22132
EBC Brakes DP42132R
EUROBRAKE 5502221555
EUROREPAR 1643074880
EUROREPAR 1623064180
EUROREPAR 1654485580
FBK FD14310S
FEBEST 1901F20R
FENOX BP43300
FERODO FDB4670
FERODO FSL4670
FERODO FDB4670D
FI.BA FBP4423
FIT FP1613
FIT FP1613E
FREMAX FBP1874
FREY 845505101
fri.tech. 9780
FTE 9005035
FTE BL2699A1
GALFER B1G12011522
GH GH410319
GIRLING 6119192
GRC Ultra GCD1613
HART 254215
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3610811
HELLA 8DB355026521
HELLA 8DB355019971
HELLA PAGID 8DB355019971
HELLA PAGID 8DB355026521
Hi-Q SP1953
ICER 182049
J&S Automotive VBP3702
JAPANPARTS PP0102AF
JAPKO 510102
JP GROUP 1463702210
JPN 20H9020JPN
JURATEK JCP8013
JURID 573401J
JURID 573401JTD
JURID 573401JD
KAISHIN FK20065
KALE 2530717205
KAMOKA JQ101246
KAMOKA JQ101295
KAWE 147600
KEY PARTS KBP2335
KLAXCAR FRANCE 24229z
KRAFT AUTOMOTIVE 6002551
LPR 05P1741
LYNXauto BD1442
MAGNETI MARELLI 323700041000
MAGNETI MARELLI 363700406071
MAGNETI MARELLI 363916060911
MAGNETI MARELLI 363700203138
MAGNETI MARELLI 363802161222
MAGNETI MARELLI 363916061163
MAPCO 6637
MAPCO 6637HPS
MASUMA MSE0158
MAXGEAR 193030
MEC-DIESEL 570194
METELLI 2209620
METZGER 1170368
MEYLE 0252530717
MEYLE 0252530717PD
MGA 1084
MINTEX MDB83215
MINTEX MDB3215
MOTAQUIP LVXL1731
MASTER-SPORT GERMANY 201101750
MASTER-SPORT GERMANY 13046038592NSETMS
NAPA PBP7340
NATIONAL NP2561
NECTO FD7619A
NEW BLOX NB25307N00
NiBK PN32002
NiBK PN32002W
NK 221555
Omnicraft 2454063
OPEN PARTS BPA147600
OPTIMAL BP12586
OSSCA 19602
PAGID T3138
ProfiPower 1B2141
PROTECHNIC PRP1648
PROTECHNIC PRP16483M
QUARO QP5621
QUARO QP5621C
QUINTON HAZELL BP1836
RAICAM RA10120
R BRAKE RB2049
REMSA 147600
REMY RAP1128
RIDEX 402B0531
ROADHOUSE 2147600
SAMKO 5SP1741
SASIC 6216161
SCHNIEDER AUTOTECH SBP019971
SIGMAUTO SPB494
Stark SKBP0011095
STARLINE BDS863P
STELLOX 000398BSX
SWAG 20916863
Technika 02288A
TEXTAR 2530703
TEXTAR 2530701
TOMEX Brakes TX1686
TOPRAN 502479
TREVI AUTOMOTIVE PF1508
TRIALLI PF4015
TRISCAN 811011052
TRUSTING 9780
TRW GDB1919
TRW GDB1919DTE
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0834155
VAICO V202075
VALEO 302142
VALEO 604173
VALEO 601311
VALEO 671712
VILLAR 6261741
WAGNER WBP25307AD
WAGNER WBP25307A
WEEN 1510038
WOKING P1576300
ZEKKERT BS2149
ZIMMERMANN 253079751
ZIMMERMANN 253071751