Febi Bilstein, 23240, Тормозные диски

Availability: 1 в наличии

12,35  c PVN


Bremžu diska biezums [mm] 10
Urbumu skaits 5
Stiprināšanas urbumu skaits 1
Biezums [mm] 51,2
Ārējais diametrs [mm] 255,0
Skrūvju loks-Ø [mm] 112
Virsma pārklāts
Bremžu diska tips Pilnīgi
Uzstādīšanas puse Aizmugurējais tilts
Minimālais biezums [mm] 8
Masa [kg] 3,52
Centrējošais diametrs [mm] 65
Ievērot servisa informāciju
Zīmola kategorija Premium
Ražotājs FEBI BILSTEIN
EAN 4027816232407
Ražotāja preces kods 23240

1 в наличии


Share it:

AUDI 1K0615601K
AUDI 1K0615601AB
SEAT 1K0615601K
SEAT 1K0615601AB
SKODA 1K0615601K
SKODA 1K0615601AB
VW 1K0615601K
VW 5C0615601A
VW 1K0615601AB
VW 5C0615601
VW 5Q0615601F
4U Autoparts 52549VV
A.B.S. 17520
ABE C4W012ABE
ACDelco 19374543
AISIN X6R901S
AKEBONO BN0005
AKEBONO BN0005E
AKRON-MALÒ 1110031
AP 14861
AP 14861X
AP X14861
AP 14861V
APEC DSK2930
APEC DSK2221
APEC SDK6087
AP XENERGY X601120
ASAM 71727
ASAM 71278
ASAM 74853
ASHIKA 61000902
ASHIKA 61000902C
ASHUKI by Palidium P331001
ATE 24031002771
ATE 24011002771
AUTO-SPEED PARTS 290BK00369
AUTOMEGA 120017310
AUTOMOTOR France PDC0409
BARUM BAR10277
BENDIX 521618
BENDIX Braking BDS1007
BLUE PRINT ADV184306
BORG & BECK BBD4382
BOSCH 0986479099
Brake ENGINEERING DI956255
BRAXIS AE0018
BRECK BR029SA100
BRECO BS7660
BRECO BV7660
BREMBO DP85044
BREMBO 0895021X
BREMBO 08950211
BREMBO DP85057
BREMBO 08950210
BREMBO 08950275
BREMSI CD7224S
BSF 11421
BSG BSG90210010
BSG BSG90210027
CAR 1421022
CAR HPD1022
CHAMPION 562236CH
CIFAM 800724C
COMLINE AND6004
COMLINE ADC1457
DACO Germany 604789
DEEVO BD16660
DELPHI BG5019C
DELPHI BG3834C
DENCKERMANN B130260
DIAMAX N08117
DIAMAX N08117P
DJ PARTS BD1325
DODA 1070110018
DON PCD10012
DOYEN RDP120
Dr!ve+ DP1010110184
DYNAMATRIX DBD1224C
DYNAMATRIX DBD1224
E.T.F. 195616
EQUAL QUALITY DF1039C
EQUAL QUALITY DF1039
EUROBRAKE 5815314789
EUROBRAKE 5815204789
EUROBRAKE 5815344789
EUROREPAR 1636908380
EUROREPAR 1618882680
EUROREPAR 1674250580
FENOX TB218000
FERODO DDF1224
FERODO DDF1224C1
FERODO DDF12241
FERODO DDF1224C
FERODO DDF1224C1D
FERRON TOP00820024
FERRON TOP00820016
FI.BA FBD167
FI.BA FBD167RH
FI.BA FBD166LH
FI.BA FBD167LH
FIT FR0732
FOMAR Friction FO2673
FREMAX BD5616
FREMAX BD5640
FRIGAIR DC10109
fri.tech. BD0867
FTE BS5419B
FTE 9072013
FTE 9082426
FTE BS5419
FTE BS5419HB
FTE 9082425
G.U.D. GDB110277
GALFER B1G21002771
GH GH429953
GIRLING 6042764
HART 223949
HART 241050
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3310804
HELLA 8DD355109601
HELLA 8DD355124431
HELLA 8DD355122612
HELLA PAGID 8DD355109601
HELLA PAGID 8DD355124431
HELLA PAGID 8DD355122612
ICER 78BD56162
ICER 78BD56402
IJS GROUP 802175
J&S Automotive VBD3282
JAPANPARTS DP0902
JAPANPARTS DP0902C
JAPKO 610902C
JAPKO 610902
JP GROUP 1163205700
JPN 40H9011JPN
JURATEK VAG136
JURID 562236JC
JURID 562236J
JURID 562236JC1
KAGER 371316
KAGER 371166
KAMOKA 1032448
KAWE 664900
KEY PARTS KBD4382
KLAXCAR FRANCE 25074z
KRAFT AUTOMOTIVE 6050260
LEMFÖRDER 2743201
LPR A1003P
LPR A1003PR
LYNXauto BN1195
LYNXauto BN1235
MAGNETI MARELLI 360406050700
MAGNETI MARELLI 360406050702
MAGNETI MARELLI 361302040115
MAGNETI MARELLI 353615846540
MAGNETI MARELLI 360406050701
MAGNETI MARELLI 360704004400
MANDO MBC035336
MAPCO 25831
MAPCO 25831C
MAXGEAR 190839
MAXGEAR 190839SPORT
MAXGEAR 190839MAX
MAXTECH 8710820000
MAXTECH 8710820080
MAXTECH 8710826880
MAXTECH 8710820060
MAXTECH 8710826060
MAXTECH 8710826980
MEC-DIESEL 579630
METELLI 230724C
METZGER 6110036
MEYLE 1155230018
MEYLE 1155232146PD
MEYLE 1155230018PD
MEYLE 1155233246PD
MGA D1511
MINTEX MDC1640
MINTEX MDC1640C
MOBILAND 416201100
MOTAQUIP LVBE385
MASTER-SPORT GERMANY 24011002771SETMS
MASTER-SPORT GERMANY 201002770
MASTER-SPORT GERMANY 201002772
MASTER-SPORT GERMANY 24011002771PRPCSMS
MASTER-SPORT GERMANY 201002771
MASTER-SPORT GERMANY 24011002771PCSMS
MASTER-SPORT GERMANY 24011002771SESETMS
NAPA PBD8397
NATIONAL NBD1294
NECTO WN1242
NEW BLOX NB017600S09R
NiBK RN33005
NiBK RN33005DSET
NK 204789
NK 344789
NK 314789
NPS V331G01
Omnicraft 2143085
OPEN PARTS BDR202810
OPEN PARTS BDA202810
OPTIMAL BS8018C
OPTIMAL BS8018
OSSCA 21700
PAGID 54209
PATRON PBD4276
PILENGA 5885
ProfiPower 3B2002
PROFIT 50101224
PROTECHNIC PRD5200
QH Benelux 58173
QUARO QD3955HC
QUARO QD3955
QUINTON HAZELL BDC5419
RAICAM RD00916
R BRAKE 78RBD25640
R BRAKE 78RBD25616
REMSA 664900
REMY RAD1006C
RIDEX 82B1730
RIDEX 82B0018
ROADHOUSE 664900
ROTINGER RT12253
ROTINGER RT12253GLT3
ROTINGER RT12253GLT6
ROTINGER RT1477
ROTINGER RT1477GLT3
ROTINGER RT1477GLT6
ROTINGER RT12253GL
ROTINGER RT12253GLT5
ROTINGER RT12253GLT9
ROTINGER RT1477GL
ROTINGER RT1477GLT5
ROTINGER RT1477GLT9
SAMKO A1003PR
SAMKO A1003P
SASIC 6106025
sbs 1815204789
sbs 1815344789
sbs 1815314789
SCHNIEDER AUTOTECH VAS5500289
SIGMAUTO DBB224S
Stark SKBK1090010
Stark SKBK1090294
Stark SKGE2017
Stark SKBD0023874
Stark SKBK1090022
Stark SKBK1090314
STARLINE PB1477
STARLINE PB1477C
STELLOX 60204789KSX
STELLOX 60204789SX
SWAG 32923240
Technika 755161
TEXTAR 92120903
TEXTAR 92120900
TEXTAR 92120905
TOMEX Brakes TX7029
TOPRAN 110079
TREVI AUTOMOTIVE BD1057
TRIALLI DF180107
TRISCAN 812029172C
TRUSTING DF867
TRW DF4276
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0735196
VAICO V1040077
VAICO V1040088
VALEO 186857
VALEO 672546
VALEO 297857
VAN HECK RS9878
VAN HECK 104441259
vika 66151720901
vika 66150615501
VILLAR 6281779
VILLAR 6372236
VILLAR 6372163
WAGNER WGR12241
WOKING D664900
ZEKKERT BS5044
ZEKKERT BS5044B
ZIMMERMANN 600323452
ZIMMERMANN 600323420