Главный выключатель, аккумуляторная батарея HELLA 6EK002843-002

Availability: 1 в наличии

9,75  c PVN


Montāžas veids saskrūvēts
Savienojuma vītne M10
Savienojumu skaits 2
Pieļaujamā slodze pie 12V max 1000A/10 sek/12V
Pievada veids Rotējoša vadība
DIN/ISO 40050-IPX2
Vītnes solis [mm] 1,5
Kombinētā slēdža funkcijas Normāli atvērts slēdzis
Strāvas stiprums [A] 50
Montāža/demontāža veic specializētam personālam!
Zīmola kategorija Premium
Ražotājs HELLA
EAN 4082300054590
Tirdzniecības numuri S 33
Ražotāja preces kods 6EK002843002

1 в наличии


Share it:

AUDI KDWHLO9085
BMW 4192725
BMW 8356483
DAF 1359968
IVECO 5801290643
MERCEDES-BENZ 0005454908
MERCEDES-BENZ A0005454908
MERCEDES-BENZ 0005459708
MERCEDES-BENZ A0005459708
VOLVO 1263488
VOLVO 20883427
VOLVO 14344290
VW KDWHLO9085
AEBI 3005758
ATLAS COPCO 5350638999
ATLAS COPCO 0335888
CLAAS 03247270
CLAAS 11358440
CLAAS 03499920
DEUTZ-FAHR 6261016
DEUTZ-FAHR 06262072
EVOBUS 0005454908
EVOBUS 0005459708
FAUN 5240775
FAUN 5240875
FELDBINDER 065167
GOLDHOFER 141204401
GOLDHOFER 155294
HAKO 00826212
HELLA 002843002
HELLA 6EK002843002
HELLA 6EK002843007
HELLA 002843002
HELLA 6EK002843005
HELLA 6EK002843008
HYMER 0477208
HYMER 1053905
HYMER 9974640
HYMER 0416390
HYMER 0864906
HYMER 2011874
HYMER 9974970
JOHN DEERE 57046
JUNGHEINRICH 71344040
KNAUS K605147
KNAUS 605147
KÖGEL 87369
KRAMER 1000027437
KRAMER 0003339608
KRAMER 27437
LANGENDORF 1134810
LIEBHERR 606196308
MAFI 0005779000
NATO 5930121995291
NOOTEBOOM 1204249
O&K 2168586
PAUS 528899
RUTHMANN 541203
SCHMITZ CARGOBULL 1145232
SCHMITZ CARGOBULL 061638
SCANIA 1934292
SOLARIS 1544761010
SOLARIS 1544761000
SPIERINGS 405251
STEINBOCK 632418
STILL 527489
TEREX 3600133125
TEREX 5350638999
TEREX 0335888
TEREX 5350538959
VAN HOOL 10944667
VDL 30060942
VÖGELE 3515160135
WEIDEMANN 1000081674
YANMAR 5350538959