клиновой ремень FEBI BILSTEIN 28937

Availability: 1 в наличии

7,00  c PVN


Garums [mm] 1256
Materiāls EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
Masa [kg] 0,128
Rievu skaits 6
Zīmola kategorija Premium
Ražotājs FEBI BILSTEIN
Ražotāja preces kods 28937
Trade numbers 6PK1253, 6PK1254, 6PK1255, 6PK1256, 6PK1257, 6PK1258, 6PK1259
EAN 4027816289371

1 в наличии


Share it:

CHRYSLER K04861722AA
CHRYSLER K04861733AA
CHRYSLER 04861722AA
CHRYSLER 04861733AA
CHRYSLER 04861733AC
CHRYSLER K04861722AB
CHRYSLER K04861733AB
CHRYSLER 04861722AB
CHRYSLER 04861733AB
CHRYSLER 4861733AC
FORD 6182613
FORD 6198309
GENERAL MOTORS 097186395
GENERAL MOTORS 97186395
GENERAL MOTORS 097385845
GENERAL MOTORS 97385845
HYUNDAI 252122B720
HYUNDAI 252122B120
KIA 252122B720
KIA 252122B120
OPEL 1340600
OPEL 6340671
RENAULT TRUCKS 5000678543
TOYOTA 9091602668
VAUXHALL 097385845
VAUXHALL 97385845
VAUXHALL 097186395
VAUXHALL 97186395
VOLVO 9146844
VOLVO 9146117
A.B.A 6PK1250
A.B.A 6PK1270
A.B.A 6PK938
A.B.A 6PK1255
A.B.A 6PK1555
ACDelco Oceania 6PK1255
ACKOJA A530202
AKRON-MALÒ 6PV1255
AKRON-MALÒ 6PV1250
AKRON-MALÒ 6PV1270
ASHIKA 1126PK1255
AUGER 80148
AUTEX 6PK1244
AUTEX 6PK1256
AUTEX 6PK1250
AUTEX 6PK1270
BANDO 6PK1250
RED-LINE 996PK1250
RED-LINE 996PK1256
RED-LINE 996PK1270
RED-LINE 996PK1244
RED-LINE 996PK1255
RED-LINE 996PK1257
BGA 6PK1256
BGA 6PK1250
BGA 6PK1270
BOSCH 1987947887
BOSCH 1987946087
BOSCH 1987948481
CONTINENTAL CTAM 6PK1256
CONTINENTAL CTAM BR 6PK1250
CORAM KTC1041
CORAM KTC1042
DAYCO 6PK1255
DAYCO 6PK1255S
DENCKERMANN 6PK1244
DENCKERMANN 6PK1255
DENCKERMANN 6PK1250
DENCKERMANN 6PK1270
EUROREPAR 1609318580
EUROREPAR 1612065680
EUROREPAR 1609318180
EUROREPAR 1609320480
EUROREPAR 1612548780
FINWHALE BP6PK1270
FINWHALE BP6PK1255
FLENNOR 6PK1250
FLENNOR 6PK1270
FLENNOR 6PK1255
GATES 6PK1255
GATES-AU 6PK1250
GATES-AU 6PK1255
GATES-BR 6PK1250
GATES-BR 6PK1255
GATES-MX K060490
GATES-MX K060494
GATES-MX K060492
GATES-SEA 6PK1245
GATES-SEA 6PK1255
GATES-SEA 6PK1250
GATES-SEA 6PK1270
GK 796PK1250
HART 368924
HART 368926
HART 368925
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1061255
HEPU 296PK1250
HOLA PH6979
HUTCHINSON 1255K6
HUTCHINSON 1253K6
HUTCHINSON 1555K6
IAP QUALITY PARTS 14007046
IAP QUALITY PARTS 14007046G
INA FB6PK1245
INA FB6PK1255
INA 529049610
INA FB6PK1250
INA FB6PK1270
INA 537135710
IPD 296PK1270
IPD 296PK1250
IPD 296PK1244
IPD 296PK1256
JAPANPARTS DV6PK1255
JAPKO 6PK1255
JP GROUP 3518100600
JP GROUP 1218100100
KAGER 263263
KAVO PARTS DMV3038
KLAXCAR FRANCE 6PK1250
KLAXCAR FRANCE 6PK1245
KLAXCAR FRANCE 6PK1255
KSH EUROPE 6PK1250
LEMFÖRDER 1718501
LEMFÖRDER 1725601
LUCAS 6PK1255L
LUCAS 6PK1250L
LUCAS 6PK1270L
LYNXauto PK5010
LYNXauto 6PK1255
LYNXauto PK5008
LYNXauto 6PK1250
LYNXauto 6PK1270
MANDO MB6PK1250
MANDO MB6PK1255
MAPCO 261244
MAPCO 261255
MAPCO 261275
MAPCO 261250
MAPCO 261264
MASUMA 6PK1255
MDR MRB561250
MDR MRB561270
MEC-DIESEL 293389
MEC-DIESEL 293390
MEYLE 0500061255
MEYLE 0500061275
MEYLE 0500061250
MEYLE 0500061270
MGA CS61247
MGA CS61255
MGA CS61253
MGA CS61270
MICHELIN EngineParts SMAMV6PK1255
MICHELIN EngineParts SMAMV6PK1555
MICHELIN EngineParts SMAMV6PK1250
MICHELIN EngineParts SMAMV6PK1256
MILES AD15034
MILES AD15119
MILES AD15072
MILES 6PK1256
MITSUBOSHI 6PK1250
MITSUBOSHI 6PK1275
MITSUBOSHI 6PK938
MITSUBOSHI 6PK1245
MITSUBOSHI 6PK1255
MITSUBOSHI 6PK1555
MOBILAND 501261255
MOBILAND 6PK1255
MOBILAND 501261270
MOBILAND 6PK1270
MASTER-SPORT GERMANY 6PK1245PCSMS
MASTER-SPORT GERMANY 6PK1256PCSMS
MASTER-SPORT GERMANY 6PK1250PCSMS
MASTER-SPORT GERMANY 6PK1270PCSMS
NIPPARTS N1061255
NPS H111I30
Omnicraft 2329762
Omnicraft 2330038
Omnicraft 2329953
Omnicraft 2330122
OPEN PARTS PVB125006
OPEN PARTS PVB127006
OPEN PARTS PVB125506
OPTIBELT 6PK1245TM
OSSCA 10453
PATRON 6PK1256
PATRON 6PK1250
PE Automotive 08079400A
PEMEBLA JAPDV6PK1250
PEX 201305
PEX 201579
PROCODIS FRANCE 6PK1244
PROCODIS FRANCE 6PK1256
PROCODIS FRANCE 6PK1270
PROCODIS FRANCE 6PK1250
PROCODIS FRANCE 6PK1267
QUINTON HAZELL QBR61250
QUINTON HAZELL QBR61270
QUINTON HAZELL QBR61244
QUINTON HAZELL QBR61255
RIDEX 305P0114
RIDEX 305P0289
RIDEX 305P0231
RIDEX 305P0399
SAMPA 078238
SASIC 6PK1247
SASIC 6PK1555
SASIC 6PK1270
SCT – MANNOL 6R385
SCT – MANNOL 6R387
SKF VKMA35320
SKF VKMA65038
SKF VKMV6PK1256
SKF VKMA64141
SKF VKMV6PK1253
SKF VKMV6PK1257
SNR CA6PK1250
SNR CA6PK1270
Stark SKPB0090120
Stark SKPB0090005
Stark SKPB0090247
STELLOX 0601270SX
STELLOX 0601250SX
SWAG 55928937
SYNCRONIX 6KSY1244
SYNCRONIX 6KSY1256
SYNCRONIX 6KSY1250
SYNCRONIX 6KSY1270
TOPRAN 206252
TRIALLI 6PK1244
TRIALLI 6PK1256
TRIALLI 6PK1250
TRIALLI 6PK1270
TRISCAN 8640601255
TRISCAN 8640601250
TRISCAN 8640601270
WILMINK GROUP WG1153041
WILMINK GROUP WG1153044
WILMINK GROUP WG1430605
WILMINK GROUP WG1781551
WILMINK GROUP WG1781553
WILMINK GROUP WG1907047
WILMINK GROUP WG1910452
WILMINK GROUP WG2002524
WILMINK GROUP WG2002527
WILMINK GROUP WG2167121
WILMINK GROUP WG1153043
WILMINK GROUP WG1153046
WILMINK GROUP WG1781550
WILMINK GROUP WG1781552
WILMINK GROUP WG1907046
WILMINK GROUP WG1907048
WILMINK GROUP WG2002523
WILMINK GROUP WG2002525
WILMINK GROUP WG2002531
ZEKKERT KR6PK1256
ZEKKERT KR6PK1250
ZEKKERT KR6PK1270