Комплект клинового ремня SKF VKMA 38026

Availability: 1 в наличии

49,70  c PVN


Garums [mm] 2260
Platums [mm] 21,36
Rievu skaits 6
Siksnas materiāls EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
Zīmola kategorija Premium
Ražotājs SKF
EAN 7316575367060
Trade numbers VKM 31041, VKM 38020, VKMV 6PK2260
Ražotāja preces kods VKMA38026

1 в наличии


Share it:

AUDI 059903341A
AUDI 059903341J
AUDI 059903341E
AUDI 078903137P
CHRYSLER 04593848AA
CHRYSLER 04792836AA
CHRYSLER 05184638AC
CHRYSLER 06507720AA
CHRYSLER 68001798AB
CHRYSLER K04593985AA
CHRYSLER K68020888AA
CHRYSLER 04593985AA
CHRYSLER 05080246AA
CHRYSLER 05184638AD
CHRYSLER 5080246AA
CHRYSLER 68020888AA
CHRYSLER K04627851AA
FIAT K04627506AA
FIAT K02627509AA
FIAT K05184638AD
JEEP K04593985AA
JEEP K05080243AA
JEEP K68001798AB
JEEP K68027636AA
JEEP 68001798AB
JEEP K04627851AA
JEEP K05080246AA
JEEP K68020888AA
JEEP K68045801AA
LANCIA K02627509AA
LANCIA K04627506AA
LANCIA K05184638AD
LANCIA K04593985AA
LANCIA K04627851AA
LANCIA K68459077AA
MERCEDES-BENZ 0002020019
MERCEDES-BENZ 0019938696
MERCEDES-BENZ 0129974892
MERCEDES-BENZ 0149970692
MERCEDES-BENZ 6112000270
MERCEDES-BENZ 6112000470
MERCEDES-BENZ 6462000270
MERCEDES-BENZ 6462000570
MERCEDES-BENZ 0002020919
MERCEDES-BENZ 0089971892
MERCEDES-BENZ 0139972392
MERCEDES-BENZ 0149970792
MERCEDES-BENZ 6112000370
MERCEDES-BENZ 6112000570
MERCEDES-BENZ 6462000370
OPEL 1854714
OPEL 90448002
OPEL 90501385
OPEL 1340615
OPEL 1854723
OPEL 90500354
SEAT 059903341E
SEAT 078903137P
SEAT 059903341A
SEAT 059903341J
SKODA 059903341E
SKODA 078903137P
SKODA 059903341A
SKODA 059903341J
VAUXHALL 90501385
VAUXHALL 1854723
VW 059903341E
VW 078903137P
VW 059903341A
VW 059903341J
CONTINENTAL CTAM 6PK2260K1
GATES K026PK2260
INA 529011510
SNR KA85101