Компрессор кондиционера VALEO 699357

Availability: 1 в наличии

127,40  c PVN


Jauna daļa bez depozīta
Ražotāja ierobežojums VALEO
Kompresora ID DCS17E
Dzesējošā viela R 134a
Spriegums [V] 12
Tilpums [ml] 120
Piedziņas skriemelis-Ø [mm] 110
Rievu skaits 6
Papildu artikuls/Papildu info 2 ar PAG kompresoru bāzes
Kompresora eļļa PAG 46
Masa [kg] 5,59
Zīmola kategorija Premium
Ražotājs VALEO
EAN 3276426993579
Modelis JAUNA ORIĢINĀLĀ DAĻA
Tirdzniecības numuri DCS17E
Uzstādīšanas puse priekšējā pasažiera pusē
Ražotāja preces kods 699357

1 в наличии


Share it:

AUDI 1K0820859F
AUDI 1K0820859J
AUDI 1K0820859N
AUDI 1K0820859S
AUDI 1K0820859T
AUDI 5K0820803
AUDI 5K0820803CX
AUDI 5K0820803GX
AUDI 5K0820803JX
AUDI 5N0820803
AUDI 5N0820803E
AUDI 5N0820803H
AUDI 5Q0816803D
AUDI 5Q0816803H
AUDI 5Q0820803A
AUDI 5Q0820803D
AUDI 5Q0820803F
AUDI 5Q0820803J
AUDI 8J0260805
AUDI 1K0820803F
AUDI 1K0820803H
AUDI 1K0820803L
AUDI 1K0820803P
AUDI 1K0820803S
AUDI 1K0820808AX
AUDI 1K0820808BX
AUDI 1K0820808DX
AUDI 1K0820808FX
AUDI 1K0820859D
AUDI 1K0820859H
AUDI 1K0820859M
AUDI 1K0820859P
AUDI 1K0820859SX
AUDI 1K0820859TX
AUDI 5K0820803C
AUDI 5K0820803G
AUDI 5K0820803J
AUDI 5K0820803KX
AUDI 5N0820803C
AUDI 5N0820803G
AUDI 5Q0816803
AUDI 5Q0816803F
AUDI 5Q0820803
AUDI 5Q0820803B
AUDI 5Q0820803E
AUDI 5Q0820803G
AUDI 5Q0820803K
AUDI 8J0260805A
AUDI 1K0820803E
AUDI 1K0820803G
AUDI 1K0820803J
AUDI 1K0820803N
AUDI 1K0820803Q
AUDI 1K0820808A
AUDI 1K0820808B
AUDI 1K0820808D
AUDI 1K0820808F
AUDI 1K0820859C
AUDI 1K0820859E
AUDI (FAW) 1K0820808A
AUDI (FAW) 5K0820803J
AUDI (FAW) 5K0820803C
CUPRA 5Q0816803D
CUPRA 5Q0820803K
CUPRA 5Q0816803H
SEAT 1K0820803G
SEAT 1K0820803L
SEAT 1K0820803Q
SEAT 1K0820808A
SEAT 1K0820808BX
SEAT 1K0820808DX
SEAT 1K0820808FX
SEAT 1K0820859D
SEAT 1K0820859F
SEAT 1K0820859J
SEAT 1K0820859N
SEAT 1K0820859S
SEAT 1K0820859T
SEAT 5K0820803
SEAT 5K0820803CX
SEAT 5K0820803GX
SEAT 5K0820803JX
SEAT 5N0820803
SEAT 5N0820803H
SEAT 5Q0816803D
SEAT 5Q0816803H
SEAT 5Q0820803A
SEAT 5Q0820803E
SEAT 5Q0820803G
SEAT 5Q0820803K
SEAT 1K0820803H
SEAT 1K0820803N
SEAT 1K0820803S
SEAT 1K0820808AX
SEAT 1K0820808D
SEAT 1K0820808F
SEAT 1K0820859C
SEAT 1K0820859E
SEAT 1K0820859H
SEAT 1K0820859M
SEAT 1K0820859P
SEAT 1K0820859SX
SEAT 1K0820859TX
SEAT 5K0820803C
SEAT 5K0820803G
SEAT 5K0820803J
SEAT 5K0820803KX
SEAT 5N0820803C
SEAT 5Q0816803
SEAT 5Q0816803F
SEAT 5Q0820803
SEAT 5Q0820803D
SEAT 5Q0820803F
SEAT 5Q0820803J
SEAT 8J0260805
SKODA 1K0820803E
SKODA 1K0820803G
SKODA 1K0820803N
SKODA 1K0820803Q
SKODA 1K0820808A
SKODA 1K0820808BX
SKODA 1K0820808DX
SKODA 1K0820808FX
SKODA 1K0820859D
SKODA 1K0820859J
SKODA 1K0820859N
SKODA 1K0820859S
SKODA 1K0820859T
SKODA 5K0820803
SKODA 5K0820803G
SKODA 5K0820803HX
SKODA 5K0820803JX
SKODA 5K0820803LX
SKODA 5N0820803
SKODA 5N0820803G
SKODA 5N0820803HX
SKODA 5Q0816803D
SKODA 5Q0816803H
SKODA 5Q0820803A
SKODA 5Q0820803C
SKODA 5Q0820803E
SKODA 5Q0820803G
SKODA 5Q0820803K
SKODA 1K0820803F
SKODA 1K0820803L
SKODA 1K0820803P
SKODA 1K0820803S
SKODA 1K0820808AX
SKODA 1K0820808D
SKODA 1K0820808F
SKODA 1K0820859C
SKODA 1K0820859F
SKODA 1K0820859M
SKODA 1K0820859QX
SKODA 1K0820859SX
SKODA 1K0820859TX
SKODA 5K0820803C
SKODA 5K0820803GX
SKODA 5K0820803J
SKODA 5K0820803KX
SKODA 5K0820803X
SKODA 5N0820803C
SKODA 5N0820803H
SKODA 5Q0816803
SKODA 5Q0816803F
SKODA 5Q0820803
SKODA 5Q0820803B
SKODA 5Q0820803D
SKODA 5Q0820803F
SKODA 5Q0820803J
SKODA 8J0260805
SKODA (SVW) 1K0820859C
SKODA (SVW) 1K0820859S
VAG 5Q0816803C
VW 1K0820859J
VW 1K0820859N
VW 1K0820859Q
VW 1K0820859S
VW 1K0820859T
VW 2E0820803B
VW 2E0820803D
VW 5C0820803A
VW 5C0820803C
VW 5K0820803
VW 5K0820803C
VW 5K0820803E
VW 5K0820803G
VW 5K0820803HX
VW 5K0820803JX
VW 5K0820803LX
VW 5N0820803
VW 5N0820803B
VW 5N0820803F
VW 5N0820803H
VW 5Q0816803
VW 5Q0816803D
VW 5Q0816803F
VW 5Q0820803
VW 5Q0820803D
VW 5Q0820803F
VW 5Q0820803J
VW 1K0820803E
VW 1K0820803G
VW 1K0820803J
VW 1K0820803L
VW 1K0820803P
VW 1K0820803R
VW 1K0820803T
VW 1K0820808AX
VW 1K0820808BX
VW 1K0820808DX
VW 1K0820808FX
VW 1K0820859D
VW 1K0820859F
VW 1K0820859M
VW 1K0820859P
VW 1K0820859QX
VW 1K0820859SX
VW 1K0820859TX
VW 2E0820803C
VW 2E0820803G
VW 5C0820803B
VW 5C0820803G
VW 5K0820803B
VW 5K0820803CX
VW 5K0820803EX
VW 5K0820803GX
VW 5K0820803J
VW 5K0820803KX
VW 5K0820803X
VW 5N0820803A
VW 5N0820803C
VW 5N0820803G
VW 5N0820803HX
VW 5Q0816803B
VW 5Q0816803E
VW 5Q0816803H
VW 5Q0820803B
VW 5Q0820803E
VW 5Q0820803G
VW 5Q0820803K
VW 1K0820803F
VW 1K0820803H
VW 1K0820803K
VW 1K0820803N
VW 1K0820803Q
VW 1K0820803S
VW 1K0820808A
VW 1K0820808B
VW 1K0820808D
VW 1K0820808F
VW 1K0820859C
VW 1K0820859E
VW 1K0820859G
VW (FAW) 1K0820859S
VW (SVW) 1K0820803F
VW (SVW) 1K0820859S
4SEASONS 158322
AUTOCLIMA 40430127
AVA QUALITY COOLING VNK401
BEHR HELLA SERVICE 8FK351105711
BEHR HELLA SERVICE 8FK351316461
BEHR HELLA SERVICE 8FK351322741
BEHR HELLA SERVICE 8FK351105711
BEHR HELLA SERVICE 8FK351316461
BEHR HELLA SERVICE 8FK351322741
BEHR HELLA SERVICE 8FK351105211
BEHR HELLA SERVICE 8FK351136061
BEHR HELLA SERVICE 8FK351316641
BEHR HELLA SERVICE 8FK351105211
BEHR HELLA SERVICE 8FK351136061
BEHR HELLA SERVICE 8FK351316641
DELPHI 1140562
DELPHI 1141547
DELPHI TSP0155362
DELPHI TSP0155472
DELPHI 1141227
DELPHI 1141690
DELPHI TSP0155465
DENSO 2483001150
DENSO DCP02030
DENSO DCP32002
DENSO DCP32045
DENSO DCP32060
DENSO 2483001150
DENSO DCP02050
DENSO DCP32003
DENSO DCP32056
DENSO DCP32080
HELLA 8FK351006171
HELLA 8FK351316961
HELLA 8FK351006171
HELLA 8FK351316961
HELLA 351316461
HELLA 8FK351316141
HELLA 8FK351322011
HELLA 8FK351316141
HELLA 8FK351322011
LUCAS ACP222
LUCAS ACP634
NISSENS 89020
NRF 32500G
SANDEN PXE141702
SANDEN PXE141748
SANDEN PXE148416
SANDEN PXE141701
SANDEN PXE141706
SANDEN PXE141774
SERCK-MARSTON 10921
SERCK-MARSTON 0300K029
SERCK-MARSTON 300K029
SPECTRA PREMIUM 610226
VALEO 699857
VALEO 812637
VALEO 799357
VALEO 812639