Стартер AS-PL S0006

Availability: 1 в наличии

55,90  c PVN


Garums 1 [mm] 76,00
Garums 2 [mm] 32,50
Startera jauda [kW] 1,80
Spriegums [V] 12
Stiprināšanas urbumu skaits 3
Vītņotu urbumu skaits
Griešanās virziens pretēji pulksteņa rādītāja virzienam
Zobu skaits 9
Zīmola kategorija Vidējā klase
Ražotājs AS-PL
Ražotāja preces kods S0006
EAN 5901259418408
Modelis Brand new | AS-PL | Starters | 0001125005

1 в наличии


Share it:

FORD 1032666
FORD 95VW11000EB
FORD 95VW11000GA
FORD 1147435
FORD 95VW11000EC
FORD 97VW11000BA
MERCEDES-BENZ 0041518701
MERCEDES-BENZ A0041518701
VW 020911023B
VW 020911023DX
VW 020911023PX
VW 020911024A
VW 068911023TX
VW 020911023D
VW 020911023P
VW 020911023R
VW 068911023T
AS-PL MAV6450
AS-PL MS48
AS-PL S6198
AS-PL STB0789
AS-PL STM545
AS-PL STR50026
AS-PL STRE219
AS-PL STRS116
AS-PL STV0789
AS-PL 101287
AS-PL 10789
AS-PL 10974V
AS-PL 20479902
AS-PL 600459
AS-PL 6015209
AS-PL 91157034
AS-PL EAA121046
AS-PL EAA121502
AS-PL MAV172090
AS-PL MAV3020
AS-PL MS48
AS-PL RNL1700
AS-PL S0006
AS-PL STD0789
AS-PL STQ0789
AS-PL STR50488
AS-PL STRS055
AS-PL STRS741
AS-PL SX2075
AS-PL 10713
AS-PL 10974
AS-PL 20401511
AS-PL 3835
AS-PL 6010115
AS-PL 72735676
AS-PL 91157034N
AS-PL EAA121415
AS-PL MAHMS48
AS-PL MAV172100
AS-PL MAV3430
AUTOELECTRO AES9166
BOSCH 0001110077
BOSCH 0001110099
BOSCH 0001124004
BOSCH 0001125006
BOSCH 0001125036
BOSCH 0001110076
BOSCH 0001110098
BOSCH 0001124003
BOSCH 0001125005
BOSCH 0001125035
BOSCH 0986017000
CASCO CST10115
CASCO CST10115ES
CASCO CST10115OS
CASCO CST15209
CASCO CST15209ES
CASCO CST15209OS
CASCO CST10115AS
CASCO CST10115GS
CASCO CST10115RS
CASCO CST15209AS
CASCO CST15209GS
CASCO CST15209RS
EAI 11697
ELSTOCK 252231
ELSTOCK 253223
ERA 220388
ERA 220131
GHIBAUDI SG0018
HERTH+BUSS ELPARTS 42017000
HC-Cargo 112286
HC-Cargo 111900
HC-PARTS CS1287
HC-PARTS CS789
HC-PARTS CS713
HC-PARTS CS974
HELLA 8EA012527491
HELLA 8EA738120001
HELLA 8EA011610531
HELLA 8EA731779001
LETRIKA AZE2626
LETRIKA 11131057
LETRIKA IS1043
LUCAS LRS00966
LUCAS LRS1677
LUCAS LRS01677
LUCAS LRS966
MAGNETI MARELLI 063521250350
MAGNETI MARELLI 943241136010
MAGNETI MARELLI MQS713
MAGNETI MARELLI MSN2111
MAGNETI MARELLI 063720713010
MAGNETI MARELLI 944280170000
MAGNETI MARELLI MRS17000
MAGNETI MARELLI MSR1136
PowerMax 8212562
PowerMax 88212562
PRESTOLITE ELECTRIC 20500966
PRESTOLITE ELECTRIC M1210G
PRESTOLITE ELECTRIC M1210E
PRESTOLITE ELECTRIC S1047B
BV PSH 300523093
VALEO 726034
VALEO 455930
WAI 17725N
WAI 17725R