Крышка, Топливный бак FEBI BILSTEIN 06056

Availability: 1 в наличии

6,30  c PVN


Ārējais diametrs [mm] 80,0
Materiāls Alumīnijs
Masa [kg] 0,41
Bremžu diska tips ventilējams
OE-numuram 000 471 12 30
Bloķējams bloķējams
Zīmola kategorija Premium
Ražotājs FEBI BILSTEIN
Ražotāja preces kods 06056
EAN 4027816060567

1 в наличии


Share it:

MAN N1011002363
MAN 81122100035
MAN 81122100039
MAN 81122100044
MAN 81122100069
MAN 81122100076
MAN 81122107003
MAN 82122100003
MAN 82122100012
MAN 84122100005
MAN 81122100031
MAN 81122100038
MAN 81122100043
MAN 81122100052
MAN 81122100070
MAN 81122106014
MAN 82122100002
MAN 82122100011
MAN 83122100521
MAN 85100003575
MERCEDES-BENZ A0004711230
MERCEDES-BENZ A3024710130
MERCEDES-BENZ 3024700130
MERCEDES-BENZ A3024700130
MERCEDES-BENZ 0004711230
MERCEDES-BENZ 3024710130
4U Autoparts 26214MN
AIC 71687
AUGER 54700
CASALS 150
CASALS 152
CASALS 154
CASALS 177
CASALS 151
CASALS 153
CASALS 176
DT Spare Parts 461630
FEBI BILSTEIN 6056
HELLA 8XY004734001
IMEX IMX0010004711230
IMEX IMX0030879737
IMEX IMX81122100076
IMEX IMX0013524710130
IMEX IMX81122100038
IMEX IMX81122106027
OREX 147015
OREX 147034
OREX 147016
PE Automotive 01900200A
PE Automotive 03900200A
Automotive RYME 372005
Automotive RYME 372007
Automotive RYME 372019
Automotive RYME 372002
Automotive RYME 3720051
Automotive RYME 372017
SAMPA 096022
ST-TEMPLIN 070201909400
STELLOX 8905503SX
STELLOX 8905510SX
THERMOTEC MERCA001
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0138041
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0138069